JF PARTS şirketi, İngiliz JCB markasının özel ekipmanı için markalı filtreler sunmaktadır. Parçaların amacı, mekanizmaların çalışma sıvılarını yabancı partiküllerin, döküntülerin, tozun, nemin, kirin ve yabancı maddelerin girişinden korumaktır. Filtreleme, kilit elemanların ömrünü uzatmaya yardımcı olur, yükleyicinin iç sistemlerinin aşırı ısınmasını, sürtünmeyi ve mekanik hasarı önler


Özel ekipman üreticisi tarafından belirlenen düzenlemelere uygun olarak filtrelerin zaman zaman değiştirilmesi gerekir. Bu nedenle, bu öğeler düzenli olarak satın almanız gereken sarf malzemeleridir.


Üçüncü taraf filtreler her zaman markanın belirlediği yüksek kalite çıtasını karşılamaz. Analog yedek parçalardan farklı olarak, üreticiden onaylı parçalar, özel ekipmanın modeliyle tam olarak eşleşir. İngiliz Türk markasının bileşenleri dayanıklı malzemelerden yapılmıştır, güvenilir bir tasarıma sahiptir. Markalı yedek parçalar çeşitli kalite kontrol aşamalarından geçer ve tüm uygun toleranslara sahiptir. Üretici, tüm kamyon ve kazıcı yükleyici modelleri için her türlü filtreyi sunar.

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 145 (10 Sayfa)